Unikanie pościgów

Czy zastanawialiście się kiedyś jak uniknąć pościgu ? Mam nadzieję, że pomoże wam w tym ten poradnik. Żeby wszystko było przejrzyste i żeby się dobrze czytało wszystko będzie w punktach.

1. Na począteDodaj nowyk rzecz oczywista: Jeśli bardzo chcemy mieć pewność, że na pewno nie spotkamy gliny po prostu musimy użyć menu – możliwe tylko w wyścigach. Aby dojechać do sklepów i salonów z samochodami musimy przebrnąć przez ulice Rockport.

2. Należy jechać powoli i ostrożnie. Może to tylko złudzenie, ale mam wrażenie, że gliniarze są spokojniejsi jak jedziesz wolno i w miarę normalnie.

3. Starajmy się nie jeździć obok posterunków policji lub innych niebezpiecznych miejsc wypunktowanych w menu kryjówki/notowania.

4. Starajmy się jak najmniej jeździć po ulicach, tym bardziej tych większych. Użyjmy pola golfowego, parkingu, drogi przez las i miejsc w które wjeżdżamy przejeżdżając przez bramkę z zielonym światełkiem.

5. Jeśli znamy angielski choć trochę słuchajmy tego co mówią gliny. Radzę się wtedy zatrzymać najlepiej w miejscach wymienionych w punkcie 4 i skupić się na rozmówkach niebieskich. Mówią np. gdzie była twoja ostatnia znana pozycja (wtedy oddalamy sie na maxa) lub inne ciekawe rzeczy.

6. Jeśli nasz antyradar wykaże bliskość policji (kolor zielony) powinniśmy się natychmiast zatrzymać i rozglądnąć. Następnie spoglądamy do tyłu. Oczywiście jak niebiescy czają się z przodu musimy nawiewać do tyłu, jak z tyłu do przodu. Jak gliniarz wyjedzie z boku, trzeba poczekać aż skręci. Jedziemy wtedy w stronę przeciwną i mimo rozpoczęcia pościgu prawdopodobnie go już szybko zakończymy znajdując jakiś hide point lub, na wcześniejszych etapach gry, po prostu odjeżdżając przed siebie.

7. Jeśli antyradar sygnalizuje nam coś kolorem pomarańczowym – wszystko jest OK – to tylko fotoradar.

8. Eksperymentalnie ustalmy sobie miejsca bezpieczne. Około połowy gry poznamy już miasto i będziemy automatycznie jeździć przez bezpieczne miejsca.

9. Mimo wszystko, mój poradnik w 100% was nie ustrzeże przed glinami, tego jestem chyba pewny.

10. Jeśli mimo wszystko trafimy na niechciany pościg, polecam poradnik Johnnego928. Dzięki niemu szybko nawiejemy glinom.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *