Siódma Forza

Moje pierwsze doświadczenia z grami wyścigowymi przyszły wraz z obco wyglądającym kontrolerem Nintendo 64. Mój tata i ja graliśmy w Mario Kart 64, zawsze mnie drażnił, gdy miałem poślizg na bananach i uderzałem w ścianę. Wiele lat do przodu i w ręce znajduje się zupełnie inny kontroler dla gracza, a w konsoli Forza Motorsport 7.

FM7 uruchomiona na konsoli Xbox One i Xbox One S jest bez wątpienia najlepiej wyglądającą grą wyścigową, jaką możemy zobaczyć na oczy. Zawiłości, szczegółowość i niedoskonałości (ewentualne) na ekranie pojazdów przechwytywania glamour i ziarnistość sportów motorowych, jak bez tytułu zrobił to przed. Plamkami opony gumowe zgromadzone na front splitter naszego samochodu całej nocy wyścigu w Daytona. Po pięciu okrążeniach nowego obwodu Dubai Emirates, 1945 Jeep Willys MB wybraliśmy dla zadania, zakończył się w pobliżu fotorealistyczne warstwą pustynnego piasku na jego przedniej szyby, w tym fragmenty, które pozostał tylko poza łuk jego pióro wycieraczki. Gra z widoku kokpitu Corvette C7. R podczas godzinnego wyścigu w Spa, zignorował FM7 jest aktualizacja — i doskonała — nakładki na ekranie, wybierając zamiast polegać na podnóżku shift lights C7.R i konsoli wyświetlany obraz z tylnej kamery.

Mówiąc o efekty wizualne, było pewne pytanie co do tego, czy można grać w tę grę w 4 K. Możesz to zrobić na 7 listopada przez podniesienie błyszczący nowy X jeden Xbox, które uruchamia się w tym dniu, lub możesz teraz doświadczyć Forza 4 k — Jeśli zdarzy ci się wpaść w bardzo niewielkiej grupy graczy, którzy posiadają pewien Windows 10 PC wyposażony w Nvidia GTX 1080 , jednostka przetwarzania grafiki z najwyższej półki, z wyświetlaczem 4K, aby przejść z nim. Ale GTX 1080 sprzedaje za 550 dolarów, więcej niż Xbox One S i nowe koła wyścigu w połączeniu, więc podczas gdy Forza Motorsport 7 można uruchomić w 4K w dniu premiery, kilku graczy zobaczy jakie efekty wizualne, ta gra jest w pełni zdolny do listopada.

wyścigi gamingowe

To, co znaleźliśmy najbardziej imponujących o doświadczenie gry było zachowanie obsesyjno-wszystko w jego bogatej biblioteki samochody i utwory. Istnieje ponad 700 samochodów w pełni konfigurowalny i kompleksowo, a także 32 utwory (w tym wcześniej do pobrania treści tylko Virginia International Raceway, domu do naszego rocznego Lightning okrążenia toru testu), które oferują więcej niż 200 konfiguracjach wprowadzić na rynek. Aby lepiej to zobrazować, rywal Sony serii Gran Turismo uruchomi nowy tytuł, Gran Turismo Sport, 17 października, z ponad 150 samochodów grywalna na 19 utworów.

Forza Motorsport 7 jest trudne, nagradzanie, wciągające i całkowicie wspaniały. Jawi się jako zdecydowana poprawa nad grą, którą zastępuje, a to trzymało nas ujarzmiony w taki sam sposób jak podczas my były wyścigi wokół Mushroom Kingdom. Czy bombardowania przez Rio w 700-hp Meyers Manx lub Nawigacja nasączone VIR w tym roku Lightning Lap mistrz Mercedes-AMG GT R, FM7 ustawił poprzeczkę. Teraz możemy się doczekać, aby zobaczyć również w akcji na własne oczy najnowsze Gran Turismo Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *