Krzesła gamingowe jak z wyścigu – opcja DXRacer

Ścigamy się codziennie, aż kręgosłupy trzeszczą, gdy wchodzimy w ostatni zakręt przed metą. Zauważyliśmy, że męczymy się zbyt wcześnie. Przecież nie jesteśmy jeszcze blisko wieku starczego. Chyba jednak coś nie gra w naszych stanowiskach. Z tą myślą wyruszyliśmy, aby popatrzeć co można dla nas zrobić, jeśli chodzi o krzesła gamingowe. Muszą to być naturalnie meble jak z wyścigu.

Gdzie nas zaprowadziły prowadzone badania? Ostatecznie do katalogów firmy DXRacer. Przedtem dogłębnie przyglądaliśmy się szeregowi firm. Lecz chyba tylko krzesła gamingowe nazwane z imienia we wstępie tego akapitu były zdolne nas przekonać do samego końca. Dwie serie podbiły wyobraźnię redakcyjnych graczy. Chodzi o DXRacer Formula oraz znacznie smuklejsze krzesła Racing Shield. Uznaliśmy jednomyślnie, że każdy może wybrać inny model, dopóki będzie to wersja z czarną i czerwoną skórą. Pomieszczenia wynajmowane przez drużynę mają być utrzymane w barwach czołowych grup motoryzacyjnych. Redaktor naczelny bierze największe krzesło gamingowe – DXRacer Iron.

fotele

Czym mają podnieść prestiż i samopoczucie zespołu? O cenie nie będziemy wspominali, ale sama w sobie jest prestiżowa. Drużyny e-sportowe na szczęście otrzymują zniżki. DXRacer w tym względzie prowadzi dedykowane programy, aby wychwytywać utalentowane ugrupowania jeszcze nieznanych graczy. Samopoczucie będzie poprawiane przez to, co krzesła gamingowe kryją w sobie. Sprężyste materiały, wspomagające mechanizmy oraz sprytne części dodatkowe. GoFox składa się z dosyć dużych mężczyzn, dlatego niejedna marka odpadła z powodu limitów wagowych. Tylko jeszcze jeden producent dorównuje DXRacer. Genialna jest mechanika – nie bójcie się jej testować w pełnym zakresie, jeśli już wydacie tyle pieniędzy. Zobaczycie, za co DXRacer jest uwielbiany.

Pierwsze wyścigi w krzesłach DXRacer odbyły się już przed tygodniem. Przetrwały wszystkie bez uszczerbku, a niektórzy nie chcieli z nich schodzić. Podobno nie wszystkie fotele gamingowe mają tyle szczęście przy pierwszej próbie. Koledzy nas straszyli, ale trzeba przyznać, że oni kupili produkty za kilkaset złotych, a nie w cenie DXRacer.

Największe zaskoczenie wychodzące z tej konfrontacji? Z krzesłami gamingowymi nie ma problemów przy instalacji. Jeśli instrukcje z popularnych marketów z meblami są dla was zrozumiałe, złożenie fotela będzie jeszcze prostsze. Nic się nie zapodziało, gdyż mniejsze części są racjonalnie zabezpieczone wewnątrz pudełka. Teraz sekwencje morderczych zakrętów pokonujemy jak szaleni rajdowcy.

Nasze krzesła zostały przysłane na zamówienie z Gamera.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *